Palivové drevo

Kamiónové dodávky

Naša spoločnosť už viac než 10 rokov dodáva palivové drevo svojím zákazníkom na slovenský a rakúsky trh. Palivové drevo vyrábame z drevín buk, dub, agát a jaseň. Drevná surovina je rezaná na dĺžku 25, 33, 50 cm a 1 m a následne štiepaná a ukladaná do dreveného boxu.

Palivové drevo ukladané do boxov
Palivové drevo ukladané do boxov

Špecializujeme sa na dodávky kamionového množstva. Medzi naše prednosti patrí schopnosť dodávať veľké objemy v krátkych termínoch so zabezpečenou dopravou. V súčasnosti zásobujeme +300 veľkoskladov v Rakúsku, Slovinsku, Českej republike a Slovensku. Medzi naších stálych zákazníkov patria spoločnosti:

Radi privítame nových zákazníkov pre dodávky palivového dreva. O podmienkach dodávok kamiónových množstiev sa prosím informujte u:

Jaroslav Ščepka
Tel.: +421 917 774 707
Email: jaro@ado-service.sk

Malopredaj palivového dreva

Palivové drevo predávame aj v malých množstvách súkromným odberateľom z okolia Jablonice. Polienka sú v dĺžkach 25, 33 alebo 50 cm a sú ukladané do dreveného boxu. Box má rozmery 1 x 1 x 1,10 m. V boxe sa teda nachádza 1 priestorový meter dreva. Palivové drevo je možne odobrať z našej výroby v Jablonici v areáli Poľnohospodárskeho družstva prípadne Vám zabezpečíme dovoz nákladným autom s hydraulickou rukou. Nákladné auto odvezie naraz 8 boxov palivového dreva. Váha jednej palety je cca. 620 kg. Informácie o cene závozu a objednávku vybaví:

Martin Polák
Tel.: +421 918 772 735
Email: palivo@ado-service.sk

Cenník palivového dreva pre maloobchod tu na stiahnutie.

.